המותגים שלנו

חברת רסטקס, הינה היבואן הרשמי של מותג Britax. 

עם היווסדה בשנת 1986, החברה שמה לה למטרה להצעיד ולהוביל את שוק מוצרי הבטיחות האיכותים לתינוקות בישראל.

כיום, עם למעלה מ- 30 שנות ניסיון, רסטקס היא כיום החברה המובילה בישראל בתחום מוצרי תינוקות וילדים וממשיכה להוביל בזכות רגישותה לצרכיו המשתנים של הלקוח הישראלי ולקצב ההתחדשות המהיר של מוצרי תינוקות ברחבי העולם.

חברתנו מתמחה הן בייבוא ושיווק מותגי פרימיום, והן ביצור ופיתוח מוצרי איכות רבים תחת מותג הבית BabySafe ו- Boori האנגלית, המתמחה חדרי תינוקות מעץ מלא, הגדלים יחד עם המשפחה, עד להפיכת מיטת התינוק למיטת ילד ולמיטה זוגית ובניצול שידת ההחתלה לשידה ואפילו לסיפריה!

בין מוצרינו הרבים ניתן למצוא כסאות בטיחות, עגלות, טיולונים, תלת אופן, כיסאות אוכל, צעצועים ואביזרי בטיחות שונים ואת מותג הריהוט Boori.

חדשנות מוצרית היא השם השני של רסטקס בע"מ. מגוון העיצובים הגדול והייחודי של מוצרי תינוקות שלנו מתחדש מידי שנה בהתאם לצו האופנה ולטרנד הישראלי-עולמי. כל מוצרינו מפותחים ומיוצרים תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים ביותר אשר עושים את ההבדל.

כל מוצרינו עומדים בתקנים הבטיחותיים הבינלאומיים המחמירים ביותר ואיכותם בלתי מתפשרת המבטיחים לכם שביעות רצון ותחושת ביטחון הנובעת מהאחריות המלאה הניתנת לכם עבור רכישתכם.

שירות לקוחות וייעוץ קפדניים

כחלק ממאמצי השירות והחתירה למצוינות שירותית, אנו פועלים להנגיש את כל המידע השירותי הנדרש. אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון מוצרי תינוקות האיכותיים אותם אנו משווקים ונשמח לעמוד לשירותכם למתן יעוץ, עזרה והכוונה, כדי שתוכלו לקבל את המידע המיטבי למציאת המוצר המתאים ביותר לצורככם.

למותגים נוספים שלנו