מובילים את הדרך. עושים מעבר
מותג בטיחות הילדים מס' 1 בעולם

אנו ב Britax מאמינים כי חיי משפחה צריכים להיות ללא מגבלה. עולם שבו הורים וילדים חופשיים להפיק את המרב מכל רגע בקלות ובשמחה. אנחנו מאמינים שזו האחריות שלנו לגרום לזה לקרות. אנו מממשים חזון זה על ידי פיתוח וייצור מוצרי הבטיחות לילדים הבטוחים ביותר תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר. תמיד נהיה הראשונים בקטגוריה בכדי להבטיח כי מוצרינו יהיו הבטוחים ביותר.

Britax מובילה את קטגורית מוצרי הבטיחות הילד במשך יותר מ 70 שנה. מטרתנו תמיד לחדש, תמיד להתמקד במה שטוב לילד, תמיד לעשות מעבר לטוב ביותר. Britax הינו מותג מושבי הבטיחות הנמכר ביותר גם באירופה וגם בארצות הברית. אנו מותג בטיחות הילדים מספר 1 בעולם.

לצדו של מושב הבטיחות הבטוח ביותר בעולם, פיתחנו מגוון של עגלות חכמות שתוכננו סביב הצרכים המשתנים של משפחות בחיי היום יום. השיחה המתמשכת והפתוחה שלנו עם ההורים לשם הבנת צרכיהם המשתנים משלימה את עבודתנו השוטפת עם יצרני הרכב, גופים ממשלתיים ומומחים לבטיחות ילדים.

Britax משתמשת במתקני הבדיקות המובילים בתעשייה כדי למצוא את הדרכים לספק להורים את המוצרים הטובים ביותר ואת הידיעה המרגיעה שהם יכולים לחיות חיי משפחה בטוחים ללא מגבלות.

ב Britax אנו מאמינים שזה התפקיד שלנו לפרוץ גבולות כך שמשפחות יוכלו להפיק את המרב מכל רגע ביחד. אנו מממשים זאת על ידי התמודדות עם אתגרי ניידות המשפיעים על חיי המשפחה ועל ידי חתירה לסטנדרטים שיהפכו את העולם שלנו למקום בטוח יותר בכל הנוגע לטיולי ונסיעת ילדים.

לדוגמא:

Britax ייצרה את מושב הבטיחות הראשון כבר לפני יותר מ 50 שנה

 

המצאת מערכת Isofix בשיתוף עם חברת פולקסוואגן כבר לפני 20 שנה כסטנדרט הבטיחות ברכבים אירופאיים, וכמובן שהפך לתקן רשמי
טכנולוגית ה SafeCell שלנו להגנה מפגיעה. פתחנו את ה SafeCell  כי אנחנו לא מוכנים להסתפק ב "מספיק בטוח". ב  2010 צוות המומחים שלנו פיתח מערכת משולבת של רכיבי בטיחות למושבי בטיחות להגנה הרבה מעבר לדרישות תקני הבטיחות הפדרליים. טכנולוגיות חדשניות אלו מאפשרות ספיגת אנרגיה יוצאת דופן והגבלת התנועה כדי להגן על הילדים לכם יותר מתמיד בעת התרסקות
המצאת מערכת ה ClickTight המהפכנית ב 2013 טכנולוגיית התקנת מושבי בטיחות ששינתה את כללי המשחק ומבטיחה התקנה בטוחה של מושב הבטיחות כאשר עד להצגת הטכנולוגיה 3 מתוך 4 מושבים היו מותקנים באופן שגוי ולא בטיחותי
עגלות הטיול והטיולונים שלנו מגדירות מחדש את הסטנדרטים של התעשייה בכל הנוגע לנוחות וכושר תמרון – אנו מבינים שהורים רוצים ליהנות משני העולמות – החופש לנוע במהירות בכל שטח, כמו גם את היכולת לנוע ולפנות בקלות בפינות ומדרכות העיר. עגלת BOB המהפכנית הוצגה לעולם כבר ב 2005 ומציעה להורים פעילים מהירות ויכולת תמרון ללא פשרות
הסטנדרטים שלנו להגנת צד שמובילים את התעשייה – BRITAX  מייצרת ובודקת את כל מושבי הבטיחות שלה כנגד תאונות צד מזה שנים רבות. אחת מכל שלוש תאונות כוללת קריסת צד של הרכב כתוצאה מהתנגשות, לכן הגנת צד תמיד הייתה בראש סדר העדיפויות שלנו. כבר ב 1996 הצגנו לעולם את קירות המושב עם קצף EPS לקליטת אנרגיה. קבענו סטנדרטים חדשים ליציבות הראש והצוואר עם הצגת משענת הראש הראשונה שהושקה ב 2002, וב 2009 פיתחנו את הכריות החיצוניות הראשונות שמסיטות דחיסת אנרגיה בעת תאונה

אלו הסיבות ש 85% מכלל יצרני הרכב בעולם

דורשים לבצע את בדיקות הבטיחות שלהם עם מושבי Britax.

אנחנו מאמינים כי מטרתנו לעזור לכל הורה

וכל ילד למצוא את החופש המשפחתי שלהם.

רסטקס בע"מ הינה היבואן הרשמי

והבלעדי של Britax בישראל.

 

נשמח לשמוע את חוות דעתכם ואת חוויות השימוש שלכם

וכמובן לסייע לכם בבחירת ה Britax המתאים בדיוק לצרכיכם.

חברת רסטקס, הינה היבואן הרשמי של מותג Britax. 

עם היווסדה בשנת 1986, החברה שמה לה למטרה להצעיד ולהוביל את שוק מוצרי הבטיחות האיכותים לתינוקות בישראל.

כיום, עם למעלה מ- 30 שנות ניסיון, רסטקס היא כיום החברה המובילה בישראל בתחום מוצרי תינוקות וילדים וממשיכה להוביל בזכות רגישותה לצרכיו המשתנים של הלקוח הישראלי ולקצב ההתחדשות המהיר של מוצרי תינוקות ברחבי העולם.

חברתנו מתמחה הן בייבוא ושיווק מותגי פרימיום, והן ביצור ופיתוח מוצרי איכות רבים תחת מותג הבית BabySafe ו- Boori האנגלית, המתמחה חדרי תינוקות מעץ מלא, הגדלים יחד עם המשפחה, עד להפיכת מיטת התינוק למיטת ילד ולמיטה זוגית ובניצול שידת ההחתלה לשידה ואפילו לסיפריה!

בין מוצרינו הרבים ניתן למצוא כסאות בטיחות, עגלות, טיולונים, תלת אופן, כיסאות אוכל, צעצועים ואביזרי בטיחות שונים ואת מותג הריהוט Boori.

חדשנות מוצרית היא השם השני של רסטקס בע"מ. מגוון העיצובים הגדול והייחודי של מוצרי תינוקות שלנו מתחדש מידי שנה בהתאם לצו האופנה ולטרנד הישראלי-עולמי. כל מוצרינו מפותחים ומיוצרים תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים ביותר אשר עושים את ההבדל.

כל מוצרינו עומדים בתקנים הבטיחותיים הבינלאומיים המחמירים ביותר ואיכותם בלתי מתפשרת המבטיחים לכם שביעות רצון ותחושת ביטחון הנובעת מהאחריות המלאה הניתנת לכם עבור רכישתכם.

שירות לקוחות וייעוץ קפדניים

כחלק ממאמצי השירות והחתירה למצוינות שירותית, אנו פועלים להנגיש את כל המידע השירותי הנדרש. אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון מוצרי תינוקות האיכותיים אותם אנו משווקים ונשמח לעמוד לשירותכם למתן יעוץ, עזרה והכוונה, כדי שתוכלו לקבל את המידע המיטבי למציאת המוצר המתאים ביותר לצורככם.

מותגים נוספים שלנו